Zapewniamy rzetelność oraz profesjonalizm!

Lokalizacja gps to nie tylko śledzenie pojazdów i sprawdzanie ich położenia, za pomocą nadajnika gps do samochodu możesz sprawdzić jak jeżdżą Twoi kierowcy oraz jak wykonują powierzone zlecenia. Dokonaj analizy stylu jazdy pracowników, czy zachowują ostrożność na drodze dostosowując się do ograniczeń prędkości, czy przestrzegają wyznaczonego czasu pracy bądź nie zbaczają z kursów dla własnych celów — o tym wszystkim poinformuje Cię nasz nowoczesny system monitoringu samochodów, który niezwłocznie wysyła powiadomienia na wybrane przez Ciebie urządzenie.

Monitoring osób? — dlaczego nie!

Czy zdarza się, że często zastanawiasz się gdzie aktualnie znajdują się Twoje dzieci bądź bliskie osoby, które nie potrafią w pełni o siebie zadbać? — z nami nie musisz już nigdy więcej się o to martwić.

W naszym przedsiębiorstwie prowadzimy również sprzedaż urządzeń służących do lokalizacji gps. Są to zazwyczaj niewielkie urządzenia, ale przy tym bardzo czujne, które nie przeszkadzają w wykonywaniu codziennych czynności — najczęściej przyjmują postać niewielkiego zegarka na rękę.

System lokalizacji jest połączony z wybranym przez Ciebie urządzeniem, gdzie na dostępnej do pobrania na naszej stronie internetowej aplikacji, możesz przez cały czas sprawdzać na mapce położenie śledzonych osób — nawet do 0,5 metra.

Monitoring gps — innowacyjne rozwiązanie dostosowane dla Twoich potrzeb

Nie martw się już nigdy więcej o swoich najbliższych W każdej chwili, w naszej aplikacji możesz ustawić alarm, który natychmiast Cię powiadomi w momencie, gdy obserwowana przez Ciebie osoba zmieni kierunek ustalonej wcześniej trasy bądź zdejmie urządzenie monitorujące.

Zamów nasze urządzenia służące lokalizacji gps — na pewno przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę

11

Lat doświadcczeń

22

pracowników czeka na zlecenie

2311

Zrealizowanych zleceń

26

Odwiedzonych krajów