Zapewniamy rzetelność oraz profesjonalizm!

Za pośrednictwem monitoringu pojazdów gps, masz nieustanny wgląd oraz kontrolę nad Twoja flotą pojazdów, możesz w dowolnym momencie sprawdzić położenie samochodu oraz trasy jakimi będą podążali kierowcy — wszystkie funkcje dostępne są po pobraniu skonstruowanej przez naszych specjalistów aplikacji.

Zaraz wyjaśnimy Tobie po krótce jak wygląda śledzenie pojazdów z naszymi urządzeniami. Lokalizacja pojazdów odbywa się na zasadzie zainstalowanego w komputerze pokładowym czy instalacji elektrycznej nadajnika gps do samochodu, który pobiera dane o położeniu przy pomocy satelity i przesyła je na Twoje urządzenie mobilne.

Wszystkie samochody z twojej floty otrzymują osobne karty, które służą jako baza danych, zawierają dane personalne kierowców, przebieg samochodów, przebyte trasy, styl jazdy kierowców czy monitorują czas pracy i eksploatację pojazdu — z naszą aplikacją monitorowanie pojazdów przechodzi na wyższy level.

System lokalizacji pojazdów zostatał stworzony zgodnie z wprowadzoną niedawno w naszym kraju ustawą o ochronie danych osobowych RODO, przy tym nie narusza pozostałych przepisów obowiązujących w polskim systemie prawa. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.systemylokalizacyjne.pl

Umożliwiamy nieustanne śledzenie pojazdów

Dzięki aplikacji stworzonej na potrzeby zapisywania danych z systemu monitorowania pojazdów, masz dostęp do informacji o pojeździe oraz kierowcy. Aplikacja przy pomocy umieszczonego lokalizatora gps informuje Cię o wszystkich działaniach Twoich pracowników, dzięki czemu możesz kontrolować ich pracę oraz dostosować infrastrukturę firmy tak, aby przynosiła jak największe zyski i niwelować straty — wyciągaj na bieżąco wnioski z działań pracowników.

Monitoring pojazdów gps ułatwia prowadzenie wszelkiej ewidencji kosztów oraz ich dogłębnej weryfikacji, przy pomocy jednego przycisku oraz wprowadzeniu odpowiednich faktur i rozliczeń, system wytworzy niezbędne raporty oraz wykresy, które pomogą sprawdzić jak aktualnie funkcjonuje Twoja firma i ułatwi podjąć konkretne działania.

Monitorowanie pojazdów wskazuje ich położenie z dokładnością do 1 metra na specjalnie przygotowanej mapce w aplikacji, gdzie każdy ze śledzonych pojazdów jest oznaczony innym kolorem — samochody można śledzić pojedynczo bądź wszystkie jednocześnie.

11

Lat doświadcczeń

22

pracowników czeka na zlecenie

2311

Zrealizowanych zleceń

26

Odwiedzonych krajów