Zapewniamy rzetelność oraz profesjonalizm!

Oferowany przez nas system lokalizacji pojazdów pozwala Państwu na prawidłowe, wydajne, a co najważniejsze na skuteczne nadzorowanie całej floty — możesz na bieżąco śledzić swoje pojazdy oraz ustalać przebieg trasy.

Monitoring floty jest rozwiązaniem, które posiada wiele korzyści. Jedna z takich zalet jest ograniczenie kosztów eksploatacyjnych poprzez stałą kontrolę nad prędkością pojazdu podczas trasy, zużyciem paliwa czy ustalaniem przebiegu trasy.

Podczas produkcji lokalizatora gps zostały wykorzystane wyłącznie najwyższej jakości podzespoły — wszystkie elementy skonstruowanego systemu posiadają wymagane certyfikaty. Zapewniamy Państwu niezawodny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny! — Skontaktuj się z nami. Sam lokalizator gps to urządzenia małe i niewidoczne po zamontowaniu przez specjalistyczny warsztat który świadczy usługi dla naszej firmy.

11

Lat doświadcczeń

22

pracowników czeka na zlecenie

2311

Zrealizowanych zleceń

26

Odwiedzonych krajów

Lokalizacja za pomocą nadajnika GPS

Za pomocą lokalizatora gps do samochodu możesz dokonać wielu pomiarów, raportów oraz analiz. Na podstawie uzyskanych danych możesz bez problemu poprawić funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz wyeliminować wszystkie błędy, poprzez które ponosisz finansowe straty. Dzięki monitorowaniu pojazdów możesz dokonać rozliczeń pracowników z wykonanej pracy — możliwe jest to poprzez wygenerowanie dokładnego raportu z przebytej przez pracownika trasy.